www.kraujodonorystė.lt

VIENO DONORO KRAUJAS GALI IŠGELBĖTI TRIS GYVYBES

kraujodonorystė.lt

NAUJIENOS

<< Atgal
2016, Spalis

2016 m. spalį įsigijome naujausias CNC pjovimo stakles MECAPRO 3020.

NAUJIENA! – įsigijome naujausias pjovimo stakles MECAPRO 3020. Nuo šiol dar kokybiškiau, greičiau ir pigiau PJAUNAME, FREZUOJAME ir GRAVIRUOJAME visus plastikus, medį, fanerą, spalvotus metalus, kompozitines ir kitas medžiagas. Taip pat gaminame 3D formas ir įvairias detales.

2016, Balandis

2016 m. balandį automobilių parką papildė naujas RENAULT MASTER

Pagal specialų užsakymą pagaminta nestandartinio dydžio krovinių skyrius, leidžia vežti standartinių išmatavimų metalo, plastiko bei medienos lakštines medžiagas.

2016, Kovas

2016 m. kovą įsigijome FORSTER WELDING SYSTEM suvirinimo stalus

Tvirti suvirinimo stalai, bei suvirinamų detalių ir komponentų tvirtinimo elementai, užtikrina galimybę tiksliai pritvirtinti detales prieš pradedant virinimą. Tai leidžia sutaupyti laiką ir padidinti gaminių kokybę ir tikslumą.

2016, Vasaris

2016 m. vasarį įsigyta kontaktinė smeigių ir varžtų suvirinimo įranga

Siekdami išplėsti siūlomų paslaugų sąrašą įsigijome kontaktinę suvirinimo įrangą smeigėms, varžtams, tvirtinimo ir jungimo elementams privirinti prie metalo lakštų, profilinių vamzdžių ir kitų detalių iš metalo.

2015, Rugsėjis

2015 metų rugsėjį įsigijome diskinеs metalo pjovimo stakles SuperBrown

Norėdami užtikrinti gaminių kokybę ir sumažinti atliekamų užsakymų terminus įsigijome diskinio pjovimo stakles su ruošinių padavimo ir nuėmimo transporteriais. Šiomis staklėmis galim ypač operatyviai paruošti reikalingus ruošinius.

2015, Rugpjūtis

Įsigijome vamzdžių ir profilių lenkimo įrenginius ERCOLINA

Įsigydami vamzdžių ir profilių lenkimo stakles, išplėtėme teikiamų paslaugų sąrašą. Dabar galime pasiūlyti greitai sulenkti įvairių išmatavimų apvalius, kvadratinius, stačiakampius vamzdžius, bei įvairius profilius.

2015, Liepa

Įsigijome juostines profilinio vamzdžių šlifavimo staklės ERA Notch

Mus pasiekusios šlifavimo staklės, padidino teikiamų paslaugų kiekį. Ir dabar galima pasiūlyti padaryti įvairių konfigūracijų vamzdžių šlifavimo paslaugas. Ypatingai greitas staklių paruošimo etapas, leidžia labai greitai atlikti užsakymus.